לקוחות ממליצים עלייולי 2019- רמת השרון
הי ריקי שבת שלום!
יושבת בסלון ומתרגלת לחידושים. לאט לאט הבית חוזר להיות בית-אני יודעת שעוד לא סיימנו ובכל זאת רוצה להגיד תודה!
התחלנו מסע ארוך בחודש פברואר כשאני עוד לא יודעת מה אני רוצה..קשה לעבוד עם מישהו שלא "סגור" על עצמו.
ואת בסבלנות רבה הובלת את הדרך בלי ללחוץ אך יחד עם זאת תוך ראייה והדרכה מקצועית ביותר. לא חסכת בסיורים בחנויות שונות כדי שאבחר את מה שנראה לי יפה. ואינני קלה בבחירה וקבלת החלטה - אני יודעת...דאגת לי לבעלי מקצוע מעולים ובעיקר כאלה שנעים לעבוד איתם. בזכות זאת נהניתי מהתהליך ולא סבלתי כלל מהשיפוץ. אעצור כאן ואשאיר כמה מילים שיכתבו שוב בקרוב כשנרגיש שהמשימה  הושלמה.  
אז המון המון תודה

ורדה


                                                                                                                                                                                        מרץ 2019
תודה!
כשמילה יוצאת אל חלל האויר יש בכוחה משמעות רבה.
מיד ניתן להרגיש אם יש בה כוונה או כך שתם היא חלפה.
תודה אמיתית וכנה לך ריקי יקרה שהפכת 4 קירות לדירה מסוגננת ויפה.
תודה שעזרת לי להחליט ולראות את התוצאה מראש.
תודה על ידע ומקצועיות על עניין ושיטתיות .
תודה שהיית זמינה תמיד למרות שהשתדלתי להפריע כמה שפחות.
התוצאה מדברת בעד עצמה 
תודה לך על הכל עשית את זה בגדול!! 
מיכל


דצמבר 2018

בחרתי בריקי לערוך שיפוץ מקיף בביתי.

לשמחתי זכיתי במעצבת פנים מדהימה מכל הבחינות, שליוותה אותי באופן צמוד לכל אורך התהליך הממושך בסבלנות, בנועם ובאכפתיות רבה.

ריקי לא וויתרה על המקצועיות וההקפדה על הפרטים הכי קטנים בכל הבחירות (הרבות) שהיה צריך לקבל.

אחת מתכונותיה הנפלאות בעיני, היא היכולת לחתור לחזון העיצובי שהתוותה, תוך שהיא מקפידה לוודא שכל החלטה מקובלת עליי. וכך, במספר מצבים בהם לא הייתי שלמה לחלוטין עם בחירה מסוימת, ריקי לא הפסיקה להציע ביצירתיות חלופות מגוונות, עד שנבחר תוצר ממנו הייתי שבעת רצון.

מלבד התמיכה העצומה שקיבלתי בכל הליך השיפוץ, גם ברגעים יותר קשים (כמו התנהלות מול בעלי מקצוע ועמידה בלוחות זמנים) זכיתי בשותפה מלאה לדרך שידעתי שנמצאת לצידי בכל רגע, ותעשה ה-כ-ל כדי שאהיה מרוצה.

ריקי יקרה, תודה רבה על הקסם שחוללת בביתי!

בהערכה רבה,

פני ר.

תל אביב,  2018
ריקי יקרה,

היית לנו אלומת אור בהירה,
שניתבה את דרכנו בסבך עיצוב הדירה.

היית לנו אוזן קשובה,
שקלטה משאלותינו בכל תהליכי הבחירה.

היית לנו קול העדכנות,
שהובילה אותנו לאורך נתיב החדשנות.

היית לנו משענת ותמיכה,
ברגעי לבטים וחוסר הסכמה.

ועל כל אלו ורבים נוספים,
בהם ניצחת ביד מקצועית, רצינית ואמינה,
בחיוך,הבנה ובנועם הליכות,
עם נחישות, בקיאות ועצמה -
אנו מודים לך,
בהרבה הרבה אהבה
ו ה ע ר כ ה.
חנית ונחום ר.כן מעצבת, לא מעצבת, כן מעצבת! כמה התלבטנו, אם נוכל לבד, אולי בכל זאת לבד כי הפינוק הזה הוא יקר... ובכן, זה היה כדאי ובמיוחד איתך! ריקי יקרה, כבר מהפגישה הראשונה שלנו חשנו את המגע האישי שלך, שמחנו מאד להיווכח שלא טעינו. עזרת לנו בכל התהליך של ההתנהלות מול הקבלן , אנשי המקצוע לאורך הדרך, בחירת הריהוטים והאביזרים לסוגיהם - תמיד במקצועיות, בסבלנות, באדיבות ובחיוך. גם היום, 3 שנים לאחר הכניסה לדירה אנו ממשיכים להיעזר בך ובניסיון העשיר שלך, עדיין תמיד ברצון ובחיוך. ריקי תודה! בעזרתך הבית שלנו הוא בדיוק מה שרצינו מבלי שידענו להסביר... בית שכיף לגור בו, כל יום מחדש.
אנו ממליצים מאד על ריקי קרקואר- מעבר ליחס כאמור והאמינות, לידע הנרחב שלה ולסגנונות המגוונים שהיא מציעה בהתאם לרצון הלקוחות - ריקי תמיד חושבת על הכל, ביסודיות, לטווח רחוק. אחת ההשקעות הטובות ביותר שעשינו - כותבת הדס ק.

כותבת לאה-ריקי הייתה אחראית על השיפוץ בביתי בשנת 2010. עד היום, 7 שנים וחצי אחרי השיפוץ, כל מי שנכנס לבית מתפעל מהאסתטיקה, היופי ואיכות העבודה. כל בעלי המקצוע שהמליצה עליהם עשו עבודה נהדרת ועמדו בלוח הזמנים. החומרים שהשתמשנו בהם היו באיכות יוצאת מן הכלל וכל בניהולה הקפדני והחיכני של ריקי, שהיא אשת מקצוע מעולה ואדם רגיש ואמפטי- לאה ק.

 כותבת מינה-
ריקי מעצבת נפלאה ומיוחדת.מקשיבה ומבינה את צרכי ורצונות הלקוח ויחד עם עצותיה ודעותיה מתרגמת לעשייה .ריקי ליוותה אותנו בשיפוץ כללי של כל הבית.שיתוף שלה בהליך לפני מולנו ,מול קבלן השיפוצים ועוד זמן רב אחרי לכל שאלה והתייעצות. מודים מאד על התוצאה של בית חם נעים ויפהפה.-מינה ק.

כותבת ויקי-אנו רכשנו דירה חדשה מקבלן - דירת חלומותינו, כמו כל זוג שרוכש את דירת החלומות, גם אנחנו רצינו להגשים בה את כל המאוויים והרצונות שרק עלו לנו בראש... לצורך כך הבנו שאנו חייבים מעצבת פנים שתלווה אותנו בכל התהליך , אז גלשנו , שאלנו וחקרנו אנשים וחברים רבים והייתה רשימה של מעצבות וביניהם ריקי - ראינו מספר דירות שריקי עיצבה ודיברנו עם בעלי הבתים ושמענו מהחוויות שלהם, לאחר פגישה עם ריקי היה ברור מאוד על מה הם דיברו - אישה נעימה, מיוחדת, כשרונית בטירוף, שמשרה רוגע על תהליך ארוך שכולו לחוץ ולעיתים אף מעיק ומעייף . 
ריקי עיצבה לנו בית מושלם בדיוק כמו שחלמנו , ידעה לקבל את כל השיחות המעצבנות והלחוצות שלי בעיקר לגבי המטבח - שלי הוא החלק החשוב בבית - והיא עם ים של סבלנות (אין לי מושג מאיפה) שינתה, עיצבה, חידשה ושרטטה אינספור פעמים עד שהיינו מרוצים ועל כך שאפו ענק.
לסיום אני יכולה רק לומר שריקי היא נכס לכל אדם המעוניין בעיצוב. בעלת ידע עצום, ממש אנציקלופדיה מהלכת לכל הקשור בעיצוב . כל פגישה הייתה מלווה בהמון כייף, חיוך והנאה על כל התהליך.
אני זכיתי - במעצבת שהפכה להיות לחברה לחיים !!
מאחלת לכל אחד חוויית שיפוץ ועיצוב בית כמו שהייתה לי
.- ויקי ויובל פ.


ריקי שלום
לאחר התלבטויות ושיחות עם בעלי מקצוע שונים המתמחים בשיפוץ דירות הגענו אליך ובשיחות הראשונות הצגת את רעיונותיך בדרך שהרשימה אותנו ומיד נוצר הקליק הקיים מעל 5 שנים והפך את הקשר בינך למשפחתינו חברי.בדצמבר 2012 לאחר מס' פגישות הבנו והחלטנו לקבל את דרכך ולחזק הקשר איתך .בדירה שרכשנו על הנייר באותה שנה ביקשנו ממך לשנות קירות ולהביא את יכולותיך המקצועיות לידי ביטוי.
עם הזמן הפכנו לחברים והקשר מתקים עד היום כ 3 שנים לאחר שנכנסנו לגור. יכולתך המקצועית והיחס האנושי ופגישות עם
ספקים נעשו באוירה טובה ובחיוך מתוך רצון מצידך לתת והתוצאה היא שקיבלנו דירה
יפה בה אנו גרים ומקבלים שבחים גם מחברים אנשים זרים שהגיעו לראות-

דבורה וחנן


Rikki reviewed the plans for our new apartment, redesigned every aspect of the interior, and helped us create the apartment that our neighbors envy. Rikki is creative, careful, exacting, listens to clients and works with them, and saved us a fortune. Couldn't be more satisfied.-ביל ורנדי פ.


התבלטנו רבות בנוגע למעצבת.ניפגשנו, ביקרנו בבתים אשר עוצבו על ידי ריקי ואחרות.
בסופו של דבר בחרנו בריקי קרקואר.
החלטה אשר בדיעבד התבררה כמוצלחת מאד.
מאד מקצועית, יודעת לתכנן דברים בצורה מדויקת.

תכנון נכון של כל אזורי הבית בטוב טעם, בחוכמה, ביצירתיות תוך שמירה על הפרקטיות. כמובן שהיו לנו חילוקי דעות לאורך הדרך, יחד עם זאת ריקי תמיד ידעה לכוון אותנו להחלטה הנכונה שתתאים לנו כמשפחה. גם לאחר שעברנו לגור בביתנו והיינו צריכים עזרה עם בעלי המקצוע היא תמיד נכונה לעזור
.-יעל ושחר ג.ריקי קרקואר היא מעצבת פנים מיוחדת במינה. אני שמחה מאוד מניסיון אישי להמליץ בחום עליה ועל עבודתה כמעצבת פנים. ריקי עיצבה את דירתינו מ א' ועד ת' בטוב טעם ואיכות מעולה לפי הטעם והצרכים שלנו. עם המון סבלנות וידע מקצועי עשיר. מלבד זה שכייף לעבוד בחברתה. הרווחנו בגדול. כל מי שנכנס לדירתנו מתפעל מהיופי והאיכות.
ריקי יקרה תודה מכל הלב והמשיכי להצליח בגדול -טלי ואיציק ב.


ריקי ממש נהדרת , עיצבה את הבית שלנו בצורה מרשימה ובהמשך גם את משרדינו. מקצוענית אמיתית, נעימה מאד , נכנסה מהר מאד לראש שלנו .
ממליץ בחום !!-אורי פ.

אני שמחה מאוד להמליץ בחום רב ובכל פה על ריקי קרקואר כמעצבת פנים

ריקי עיצבה את ביתנו בתבונה וברגישות.
ריקי הצליחה בחוכמתה ובניסיונה המקצועי העשיר להבין את הצרכים והערכים שלנו, הן כפרטים והן כמשפחה – בין היתר הצורך העמוק שלנו לייצר חווית "ביחד", "חמימות", "הרגשה של בית" - כפי שמשתקפים בעיצוב, בגוונים, בשילובים ובניראות הכללית בכל פינה.
עם המון סבלנות ואין ספור ניסיונות, מצד ריקי, להתאים, לחדש ולהגיע למוצר הסופי המושלם - מבחינתנו ומבחינתה – והכל תוך ליווי אישי, מסירות וזמינות גבוהה מאוד.

אנו מברכים אותך, ריקי יקרה, כמו אז גם היום, בכל רגע – בין פתיחת מגירות המטבח, בנישות הפונקציונאליות ובעת ישיבה המשותפת סביב האי במטבח
מאחלים לך המון המון הצלחה ושפע!
-גלית נ. וכל המשפחה